درباره ما

تجریه تیم قیمت سنج

تجربه، نقطه اوج تیم ما

تیم قیمت سنج بعد از سال ها فروش اینترنتی و تجربه چندین سالۀ ارتباط با مشتری؛ شاهد اختلاف زیاد قیمت در فروشگاه های گوناگون بود که خروجیِ تلاش برای به تعدیل رساندن این قیمت ها؛ وب سایت حاضر می باشد . ازین پس به لطف این مخزن اطلاعات شما مشخصات کالای موردنظر را در تمامی فروشگاه های اینترنتی در یک نگاه دیده و در کمترین زمان پایین ترین قیمت را در بین آنها پیدا خواهید کرد که این فضای رقابتیِ سالم کمک شایانی به تعدیل قیمت ها و تقریبا یکسان کردن آن خواهد کرد انشاالله. پس در اینجا فروش نداریم بلکه با در اختیار قرار دادن اطلاعات کامل و جامع خریدیار شما هستیم لذا قیمت سنج هیچ مسئولیتی در قبال چگونگی خرید، کیفیت محصول و.. را نمی پذیرد.

تبلیغات پربازده در قیمت سنج

اهمیت تبلیغات

در حال حاضر صنعت تبلیغات یکی از اصلی ترین و موثرترین راه های افزایش میزان درآمد شرکت ها وسازمان ها به حساب می آید و به همین دلیل هم این صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است. از سوی دیگر رشد فزاینده تکنولوژی، بازاریابان را به سمت تکنولوژی های جدید الکترونیکی هدایت می کند تا در رسیدن به اهداف خود از این ابزار ها و تکنولوژی ها بهره گیرند.

توسعه و افزایش فروش تنها از طریق بازاریابی امکانپذیر است و حتی اگر شخصی بگوید تبلیغات بهتراست از بازاریابی باید بگوییم این شخص در اصل یکی از زیرمجموعه های بازاریابی را مفیدتر از خود بازاریابی میداند. هر روز به تعداد کاربران فضای مجازی کشورمان افزوده میشود و این به آن معناست که در دنیای مجازی پتانسیل بالایی برای عرضه محصولات و خدمات و انجام تبلیغات برای شما وجود دارد.

نمایش محصولات  

Mobile App

خرید اینترنتی به کمک قیمت سنج

اینترنت تقریبا در تمامی گوشه های زندگی مدرن امروز سرک کشیده و موجب ایجاد تغییراتی در الگوهای قدیمی شده است که «خرید» هم جدای از این مقوله نیست. کمتر کسی برای خرید کالای مورد نیاز خود سری به گوگل نزند و قیمت و مشخصات آن را مطالعه نکند.

 مشتری قبل از خرید حق انتخاب گسترده ای دارد و از اطلاعات موجود باید نهایت استفاده را ببرد تا خریدی دقیق و درست انجام دهد. فرهنگ رو به رشد استفاده از اینترنت موجب افزایش سرویس دهندگان و فروشگاه های اینترنتی شده است به همین دلیل انتخاب و خرید اینترنتی نیز مانند دنیای واقعی مقداری سخت شده است. از کجا بخریم؟ با چه قیمتی؟ با چه اعتباری؟ و هزاران سوال دیگر که حق مشتری است. خلأ وجود یک مرکز (مرجع) که بدون دخالت در چگونگی کارکرد این فروشگاه ها و بصورت کاملاً بی طرف آن ها را یکجا و در یک نگاه به مشتری نشان دهد بحمدلله با وبسایت قیمت سنج پر شد.

مطالعه ی سوالات متداول  ثبت نام در قیمت سنج ثبت فروشگاه

Delivery

به صرفه خرید کنید

قیمت سنج یک مخزنِ(گنجینه) اطلاعات جهت هرچه آسان تر کردن خریدهای امروزی است. از اولین اهداف ما تسهیل فرآیند خرید و بخصوص پیش از خرید است! برای ما مهم است هم وطنان گرامیمان در دنیای امروز و با وجود بستر طلایی اینترنت کالایی را به دلیل عدم آگاهی کافی گران بخرند. خرید درست و آگاهانه حق شماست.

ازین پس به لطف این مخزن اطلاعات شما مشخصات کالای موردنظر را در تمامی فروشگاه های اینترنتی در یک نگاه دیده و در کمترین زمان پایین ترین قیمت را در بین آنها پیدا خواهید کرد که این فضای رقابتیِ سالم کمک شایانی به تعدیل قیمت ها و تقریبا یکسان کردن آن خواهد کرد انشاالله.

نمایش محصولات