سوالات متداول / ارتباط با ما

قیمت سنج یک مخزن اطلاعات است نه یک فروشگاه ! یک وب سایت و سامانۀ جستجوی کالا در تمام فروشگاه های معتبر ایرانی است. شما با استفاده از این سامانه می توانید کالای مورد نظر خود را در تمام فروشگاه های معتبر پیدا کرده و با فروشنده های آن آشنا شوید. با موتور جستجوی قیمت سنج شما قادرید در کمترین زمان پایین ترین قیمت را بیابید و به فروشگاه موردنظر متصل شوید.

هدف قیمت سنج کمک به خریدار و فروشنده است. خریدار با استفاده از قیمت سنج کالای مورد نیاز خود را پیدا کرده و با فروشنده های آن ارتباط برقرار می کند. فروشنده هم با استفاده از قیمت سنج می تواند محصولات خود را به خریداران معرفی کرده و میزان فروش خود را بهبود ببخشد. پس قیمت سنج با در اختیار قرار دادن اطلاعات کامل و جامع در آن واحد هم خریدیار است هم فروش یار.

خیر. تیم قیمت سنج همواره سعی کرده شرایط و اطلاعات فروشگاه ها را بررسی کرده و فروشگاه های دارای نماد اعتماد را در قیمت سنج ثبت و تایید کند. اما با این حال قیمت سنج هیچ گونه دخالتی در عملکرد فروشگاه ها نداشته و هیچ تعهدی نسبت به معاملات و خرید و فروش هایی که به واسطه ی این سامانه انجام می شوند بر عهده نمی گیرد و کاملا بی طرف است.

آیا جواب را پیدا نکرده اید؟ از ما بپرسید.

ما معمولا ظرف دو ساعت کاری پاسخ می دهیم. سوالات رایج در این صفحه ظاهر می شود.